O FIRMIE AESTHETIC CONCEPT


Aesthetic Concept jako wyłączny dystrybutor firmy Aptos, pioniera technologii nici w zabiegach antiptosis, prowadzi działalność w szeroko rozumianej branży medycyny estetycznej. Najważniejszym celem jaki stawia sobie firma to profesjonalizm w funkcjonowaniu i kontakcie z Klientami. Swój schemat działania opieramy na propagowaniu wiedzy, organizowaniu szkoleń, dbałości o standardy i podnoszeniu kwalifikacji lekarzy w zakresie wybranych technik estetyki twarzy i ciała, współpracując w tej dziedzinie z największymi autorytetami na świecie m.in. z dr Marlenem Sulamanidze.

Firma Aesthetic Concept chcąc jak najbardziej usatysfakcjonować swoich Klientów pragnie stale doskonalić i rozwijać swoją ofertę, wprowadzając wysokiej klasy nowości technologiczne, wykorzystując do tego swoje dotychczasowe ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie technik pielęgnacji urody oraz uczestnictwo w najbardziej prestiżowych imprezach targowych, kongresach, seminariach i szkoleniach.

Firma Aesthetic Concept zaprasza serdecznie do współpracy lekarzy dermatalogów, medycyny estetycznej, a także chirurgów plastyków.

Zapraszamy do współpracy.
AESTHETIC CONCEPT
BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Hanki Czaki 2/69 01-588 Warszawa
tel. 22 415 67 92, +48 668 040 694

e-mail: [email protected]